Potens nasıl artırılır ve güçlendirilir - bir seksologdan en iyi egzersizler

Makalenin konusu, en ısrarcı ve kendine güvenen erkekleri bile korkutuyor. Er ya da geç, herkes arama motoruna gücü nasıl artıracağına dair bir soru sorar. Google'ın yanınızda olması iyi bir şey: Gizli modda açık olan her şey Gizli modda kalır.

Kapsamlı bir cevap vermeye çalışacağız. İşte (teoride) cinsel potansiyeli geliştirmeye yardımcı olacak farklı yollar; Olumlu ve olumsuz yanlarına bir göz atalım. Makalenin amacı, erkeklerde gücün ne olduğunu, nasıl düzenlendiğini ve hangi yollarla etkilenebileceğini ayrıntılı olarak anlatmaktır.

kaslı adam iyi bir güce sahiptir

Potens nasıl artırılır ve güçlendirilir - profesyonel bir seksologdan en iyi egzersizler

Ereksiyon sırasındaki hislerin gayet iyi farkındasınız. Fakat vücutta hangi eylemler ve tepkiler zincirinin gerçekleştiğini biliyor musunuz? Anlayalım.

Komik, ama her bir hücre tam tersine gevşediğinde penis gerilir.

Normal durumda, damarlar sürekli olarak kan akışına direnir ve yerleşik normu aşmasına izin vermez. Beyin ufukta potansiyel bir cinsel partner tespit ettiğinde, kavernöz cisimlere komut verir. Direnci durdururlar ve kan penisi doldurarak sertleştirir.

Ereksiyon anında penise 50-100 gram "fazladan" kan girer. Kan kaynağı bilim adamları, yoğunluğun yaklaşık 25 kat arttığını hesapladılar.

Ereksiyon yoksa, bir şeyler yanlıştır. Sorun aşağıdaki olabilir:

 • beyinden gelen sinyal hedefe ulaşmaz;
 • kavernöz cisimler sinyale yanlış tepki verir veya onu görmezden gelir;
 • penisi "çalışma" pozisyonuna getirmek için yeterli kan yok;
 • beyin ereksiyon için komut göndermez, çünkü biyografide daha ciddi argümanlar bulmuştur. Ülkede olduğu gibi, ne zaman . . . Genel olarak, eğer iç psikolojik bloklar müdahale ederse.

Ağırlığı olan bir diğer faktör de sinyalleri ileten enzimler ve nörotransmitterlerdir. Örneğin, nitröz oksit. Evet, art yakıcı modunu etkinleştiren.

erkek gücü sorunları

Ne olduğunu

Tıbbi bir bakış açısına göre potens, vücudun cinsel ilişkiyi tamamlama yeteneğidir. Genellikle bir ereksiyon ile eşittir. Merak etme, çünkü biri olmadan diğeri olamaz. Görünüşe göre kötü bir ereksiyon = zayıf bir güç seviyesi.

Konuya daha da derinden bakabilirsiniz.

Adı, "güç" veya "fırsat" olarak tercüme edilen Latince "Potentia" kelimesinden gelir. Açıklayıcı sözlükler ilginç bilgiler verir. Anlamını "enerji rezervinin büyüklüğü", "bir şeye göre gücün derecesi" ve "bir şey için gerekli olan yetenek ve araçların toplamı" olarak açıklarlar.

Sonuçlar şu şekildedir: Bir erkek için seks sadece bir heves veya açılıp kapatılabilen bir seçenek değildir. Bu, doğanızın gerekli bir parçasıdır. Bir erkeğin seks yapma yeteneğini elinden alırsan, enerjisini ve gücünü kaybeder. Ayrıca, doğal amacı yerine getirmek için gereken fırsatları ve araçları da kaybedecek - en güzel, sağlıklı, gelecek vaat eden "dişi" yi kazanmak ve yavru bırakmak.

Erkek gücünü ne etkiler?

Bir erkek sadece bunun için özel bir şeyi olduğu için seks yapabilir. Her ereksiyon ve herhangi bir cinsel ilişkinin sonucu, beynin yaptığı karmaşık hesaplamaların sonucudur.

Fark etmiyorsunuz, ancak gerçekler ve bilgiler gri maddede sürekli karşılaştırılıyor. Aşağıdaki parametreler değerlendirilir:

 • sağlık durumu;
 • vücudun bulunduğu genel koşullar;
 • ruh hali ve duygular;
 • bilinçaltı seviyesinden duyumlar - benlik saygısı, inançlar, görüşler.

Tüm bu faktörler özetlenir ve işte sonuç - başarı veya başarısızlık. Oldukça basit.

Ancak sorun çözülsün ve hayat yeniden güzelleşsin diye sadece sihirli bir hap alıp yemek işe yaramaz. En azından sebebini bulmanız gerekir. Ve ancak o zaman, diğer faktörlerle çalışarak gücü nasıl artıracağınızı arayın. Genel olarak, ana şey entegre bir yaklaşımdır.

Sigara ve erkek gücü

Kötü alışkanlıklar, erkek kısmındaki ihlallerin en yaygın nedenidir. Kadın vücuduna daha az vurmadılar, ama henüz bununla ilgili değil. Nikotinle şımartmayı sevenler için dolaşım sisteminin çalışması bozulur. Damarlar keskin bir şekilde azalır, içeri kan girmez. Kasık bölgesindeki kan dolaşımının bozulması nedeniyle toksinlerin atılmasında sorunlar yaşanır, dokulara yeterince oksijen ve besin sağlanamaz.

Harika haber şu ki, yukarıdakilerden emin olmak için penis basıncınızı ölçmek zorunda değilsiniz, çünkü birileri bunu sizin için zaten yaptı. Bilim adamları bu konuyu araştırdılar ve sigara içmenin o organdaki baskıyı gerçekten azalttığı sonucuna vardılar.

Çalışmaya 400'den fazla erkek katıldı ve aslında kan basınçlarını penislerinde kontrol ettirdiler. Bununla birlikte, şişirilebilir bir kol ve bir hemşire yardımıyla - "otantik yöntemle" ölçülürse - ilginç bile olabilir. Ve gösterdi ki

Sigara içmek gücü olumsuz etkiler

Sigara, iyi gücün en büyük düşmanıdır. Erkek gücü doğrudan sigara içip içmemenize bağlıdır. Ve eğer yoğun bir sigara tiryakisiyseniz, o zaman güçle ilgili problemler çok uzak değil ve belki de zaten öyledir!

Zayıf güç - nedenleri ve belirtileri

Dikkat edilmesi gereken belirtiler:

 • cinsiyete olan ilginin azalması;
 • okşamalara kayıtsız tutum;
 • sabah ereksiyon eksikliği
 • seks sırasında ereksiyon kaybı.

Belirtileri gözden kaçırmak zordur, büyük olasılıkla onları hemen fark edeceksiniz. Ama her şeyin neden başladığı daha karmaşık bir soru. Bir nedenden zaten bahsedildi - kötü alışkanlıklar. Ne yazık ki, diğerleri var:

 • yetersiz beslenme;
 • fazla ağırlık;
 • sedanter yaşam tarzı;
 • dolaşım sistemi hastalıkları;
 • vitamin eksikliği;
 • prostat hastalıkları;
 • tiroid hastalıkları ve hormonal dengesizlikler;
 • kafadaki kompleksler, kelepçeler, bloklar, başarısızlık korkusu;
 • belirli bir andaki koşullar.

Yan etkilerin listesi, yalnızca hasarlı bir dolaşım sistemi ve azaltılmış etkiyi değil, aynı zamanda daha birçoklarını da içerir. Kötü alışkanlıklar genel olarak sağlığa zarar verir ve sorunların hangi noktada üreme sistemine yayılacağını asla bilemezsiniz.

Kesin olan şudur: alkol ve nikotin, spermi daha az hareketli (ve amaçlı) yapar, ileri vakalarda bu kısırlığa yol açar. Prostatın durumu kötüleşir, iltihap oluşabilir.

Büyük olasılıkla, prostatın cinsel yaşamla ne ilgisi olduğunu açıklamaya gerek yok. Özetle - seks yapıp yapmayacağınızı belirler.

Daha önce vücut, düşmanca mikropların saldırılarını püskürtebilirse, düzenli olarak içtikten sonra bir gün pes edecektir. Sonuç olarak, yeni bir hastalık alacaksınız. Ve sonra bir tane daha ve bir tane daha ve bir tane daha. . .

potensi artırmak için abur cubur reddetme

Torbadan hemen yiyebileceğiniz derin yağda kızartılmış yiyecekler, fast food ürünleri, gazlı içecekler ve herhangi bir atıştırmalık alımınızı sınırlayın. Bununla başlayın ve vücudunuzun ne kadar iyi hissettiğini görün.

Birbiriyle yakından ilişkili diğer birkaç neden, fazla kilolu ve hareketsiz bir yaşam tarzıdır.

Pasif yaşam, durgun süreçlere giden doğrudan bir yoldur. Bu, vücut sıvılarının yavaş ve isteksizce dolaştığı zamandır. Uzun durgunluk = nadir filtreleme. Kelimenin tam anlamıyla kendi tembelliğinizle kendinizi zehirliyorsunuz. Buna değer mi?

Son "hacimsel" sebep, kafa bloklarındaki, kelepçelerdeki, komplekslerdeki problemlerdir. Kendinizde zaten ihlal belirtileri kaydettiyseniz, büyük olasılıkla madde sizin için de geçerlidir. İnkar etmeye çalışmayın, kendinize karşı dürüst olun - kimse sizi meydanda itiraf etmeye zorlamaz. Bir daha düşün.

Cinsel sorunlar genellikle geçmişteki olumsuz deneyimlerle ilişkilendirilir. Ve hem kızlar hem de erkekler. Düzenlememiz şu şekilde: bir hakaret edici başarısızlık veya fazlalık yeterlidir - ve artık denemek bile istemiyorsunuz. Kafanızdaki bloğu neyin tetiklemiş olabileceğini düşünün: geçmiş ilişkiler, çatışmalar, beş yıl önceki kötü bir tarih, utanç verici bir durum veya kamusal bir utanç.

Bir diğer önemli nokta da şu anki ahlaki, zihinsel durum. Başka bir yatıştırıcı ya da "pislik kaldırıcı" satmanın yollarını arayan pazarlamacıların bir aldatmacası gibi görünüyor. Bununla birlikte, stres ve yorgunluk vücudun içinde ve dışında bir ücret alır. Bir "sinir tik" ne olduğunu hatırlayın. Hiç yaşadınız mı, en azından en hafif biçimde? Cevabınız evet ise, işte zihin ve beden arasındaki bağlantıyı kanıtlayan mükemmel bir örnek.

olumsuz duygusal durum gücü azaltır

Erkek gücünü ne arttırır ve yükseltir?

Bu sorunun cevabı doğrudan önceki paragraftan gelir: gücü artırmak için, onu daha da kötüleştiren şeyi bulmanız ve bu nedeni ortadan kaldırmanız gerekir. Yol boyunca, etkisi olabilecek diğer tüm parametrelerin durumunu "yukarı çekmek" arzu edilir.

Her şeyden önce, sorunun sizi ne zamandan beri endişelendirmeye başladığını belirleyin. Durumun altı ay önce normal veya stabil olması ve ardından keskin bir şekilde kötüleşmesi bir şeydir. Diğeri, ateşli ve ateşli tutkulara yönelik bir arzuyu hiç fark etmediyseniz ve şimdi sonunda onu geliştirmeye karar verdiyseniz.

Azalmış libidonun norm mu yoksa sapma mı olduğunu belirlemek için kendinizi dinleyin? Neyi değiştirmek istiyorsan onu değiştir. Bırakmak istediğin ne varsa bırak gitsin. Sizin için neyin en iyi olduğuna kimse karar veremez. Kendin hariç.

Ürün: % s

İlk kural: vücut kaynakları yalnızca içine koyduğunuz yiyeceklerden alır. Hiçbir yere varamayacak daha fazla "yapı malzemesi". Ve bu nedenle, refahın sorumluluğu yalnızca vücudun sahibine aittir.

Genel olarak beslenmeyi normalleştirmek güzel olurdu, ama şimdi başka bir şey hakkında. Doğru beslenme ile erkeklerde potens nasıl artırılır? Onunla başla.

Yağlar, yiyeceklerin ve vücudun çok sinsi bileşenleridir. Doğru erkek diyeti %30 yağdır. Ne daha fazla, ne daha az, tam olarak sır bu. Erkek hormonları yağa bağlı olarak bağlanır. Bu, erkeklerin amacı hakkında çok şey söyleyen başka bir ilginç gerçektir.

güç için sağlıklı yağlar

Diğer önemli unsurlar:

 • fosfor - doğrudan cinsiyet karakterini etkiler. Diyetinizi değiştirmeye karar verdiğinizde, diyetinizdeki fosfor dengesiyle başlayın. Tahıllarda, peynirde, istiridyelerde, fıstık ezmesinde bulunur;
 • çinko - ana diyete ek olarak günde 15 mg alınması tavsiye edilir. Vücutta testosteronun düzenlenmesinde görev alır, eksiklik sperm kalitesinde bozulma ve yetersiz miktarda prostat salgılanması ile kendini gösterir. Yaşlandıkça çinko gıdalardan doğal olarak daha az emilir, bu nedenle diyet özel olarak seçilmiş olsa bile ek almanız önerilir. Çinko hayvansal ürünler açısından zengindir: kırmızı et, tavuk ve dana karaciğeri, sakatat, yumurta, balık, kalamar, karides;
 • E vitamini - kan hücrelerinin oksijeni taşımasına yardımcı olur. Normal seviyesini korumak her insan için önemlidir. E vitamini ayrıca ön hipofiz bezini de etkiler - beynin genital organların işleyişini kontrol eden kısmı. Bu vitamin eksikliğini gidermek için soya yağı, badem, margarin, tahıl ve baklagiller, ceviz, yer fıstığı, tereyağı;
 • D vitamininin vücut tarafından sentezlenemediği bilinmektedir. D vitamini vücuda güneş ışınlarıyla birlikte girer, bu nedenle düzenli olarak temiz havada olmak çok önemlidir. Şey, çünkü herkes bronzlaşmış erkekleri sever. D vitamini seviyenizi artırmak için ringa balığı, ton balığı, alabalık, havyar, yumurta, süt ve süt ürünlerini diyetinize ekleyin.

Hazırlıklar

Erkek gücünü güçlendirme araçları, belki de en saçma reklamların sıralamasında ikinci sıradadır. İlkinde, elbette, çevrimiçi kumarhanelerde kesinlikle onlarla rekabet edemezsiniz.

Ticari isimler, farklı çalışma prensiplerine sahip geniş bir ürün yelpazesini gizler. En popüler ilaçlar enzimlerin üretimini uyarır. Farklı aktif maddeler içermeleri nedeniyle etki süreleri farklıdır. Bu tip, potens için iyi bilinen ilaçları içerir. Erkeklerin yorumları belirsizdir, belirgin yan etkiler sıklıkla belirtilir, ancak "ana" etki çoğunlukla tatmin edilir.

Uzun süreli testosteron tedavisi, anında işe yaramasa da ilaç yöntemlerine de atıfta bulunur. Hormonu testten sonra alırlar, tabii ki seviye düşmedikçe. Potansiyeli nasıl hızlı bir şekilde artıracağınızı arıyorsanız, sonuç testosteron vücutta biriktikçe kendini gösterdiğinden, seçenek yardımcı olmayacaktır. Ancak etkisi çok daha iyi ve daha uzun.

Haplarla gücü arttırmanın daha egzotik yolları da vardır:

 • bazı antidepresanların yan etkiler listesinde ereksiyon vardır;
 • antispazmodikler kan damarlarını gevşetir ve kanın içeri girmesine izin verir, ancak ilacı lokal olarak uygulamanız gerekir - doğrudan penise enjeksiyon yoluyla;
 • sürece dahil olan potasyum kanallarını etkilemek için özel merhemler vardır.

İlaçlı tedavi yöntemleri sadece bir doktor tarafından reçete edilebilir! Erkek gücünü güçlendirmenin tamamen güvenli tek yolu, pubokoksigeal kasları eğitmektir. Bu yöntemin kontrendikasyonları yoktur ve istisnasız herkese gösterilir.

Libidoyu dolaylı olarak etkileyen hayvansal veya bitkisel maddelerden oluşan diyet takviyeleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Pek çok tüketici, klinik deneylerden geçmemiş bir ilaç aldıklarını bile bilmiyor - çok fazla reklam yapmamaya çalışıyorlar.

Kabul et ya da etme - sadece sen karar ver. Doğu tıbbı tarifleri, özleri, tentürleri ve konsantreleri bazen harika sonuçlar verir. Ana şey seçici olmaktır.

Halk ilaçları

Tam olarak nasıl artırılır ve ne yapılır

Yukarıdakilerin tümü çıkmaza girdiyse ve tamamen karıştıysa - şimdi anlayacağız. Diyetin nasıl değiştirileceğini, hangi takviyelerin içileceğini, tam olarak ne yapılması gerektiğini özetliyoruz. Genel olarak, gücü adım adım artırın. Kısa hile sayfaları seks potansiyelini artırmaya yardımcı olur, hatırlamaları kolaydır.

Geliştirme Yöntemleri

Modern insan, kavanozları yuvarlayarak, karmaşık karışımlar yaparak, tarlada doğru bitkiyi arayarak zaman harcamak istemez ve buna gücü yetmez.

Gücün nasıl artırılacağına dair ipuçları arasında basit ve oldukça gerçekleştirilebilir. Garip bir tesadüfle, en etkili olanlardır. Aşağıda, hemen burada uygulanabilecek eylem önerileri bulacaksınız.

Halk ilaçlarının gücünü artırmak

Her durumda, "Rusya'da bile tedavi edilen! " Bir düzine geleneksel tıp yöntemi var. Cinsel istismar bir istisna değildir. Erkekler şanslı: Bu kategoride çok keyifli, lezzetli tarifler var. Burada bile kontrendikasyonlar olduğunu unutmayın. Yeni yöntemleri kullanmadan önce, onlar hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenin ve incelemeleri okuyun.

Yardımcı olacak ürünler:

 • kabak çekirdeği - herhangi bir biçimde yenebilir. Tercihen - her gün biraz;
 • bal ve arı ürünleri, erkekliği artırma yetenekleriyle bilinir. Ceviz eklerseniz, etki daha da serin olacak ve daha lezzetli olacak;
 • Bu arada, fındık hakkında - özellikle erkekler için, hemen hemen her türlü ve her biçimde faydalıdırlar. Fıstık, kaju fıstığı, badem, antep fıstığı - her gün 30 gram çeşitli;
 • Evde gücü hızla artırmanın yollarını arıyorsanız - baharat ekleyin. Libidoyu artırmak için hem erkeklere hem de kızlara baharatlı, lezzetli yiyecekler yemeleri tavsiye edilir. Uygun safran, tarçın, zencefil, hindistan cevizi, kakule.

Bazen erkek gücünü artırmak için garip şeyler tavsiye edilir. Örneğin, defne yaprağı banyoları veya sarımsak - günde 3 dişe kadar. Bu, ereksiyon sorununu çözse bile, çevredeki tüm insanlarla yeni bir tane ortaya çıkacaktır. Belirli kokularla tahrik edilen pek fazla kız yoktur.

Güç için otlar

Çay içmeyi seviyorsanız, içine ginseng kökü veya kekik ekleyin. Çay dükkanlarında hazır karışımlar satın alabilirsiniz, bunlar elle seçilmiş "kokteyllerden" daha kötü değildir. Özellikle ısırgan otu tentürü içilmesi veya kırmızı şarapla karıştırılmış tohumlarını yemesi tavsiye edilir. Kulağa egzotik geliyor, değil mi? Alkol uygun değilse ve ısırgan tohumları zaten önünüzdeyse, muzu ezebilir ve her şeyi bir "lapa" haline getirebilirsiniz.

Ve işte potens için otlar ve üzerlerindeki tentürler için tarifler:

 • adaçayı: 1 yemek kaşığı, 300 ml kaynar su, 30 dakika. Günde 1 bardak iç;
 • alıç: 3 yemek kaşığı, 500 ml kaynar su, 40 dakika. Yemeklerden önce günde 300 ml içilir - doz başına 100 ml;
 • kuru leylak çiçekleri: 1 yemek kaşığı, 1 su bardağı kaynar su, 30 dakika. Günde 1 bardak iç.
güç için faydalı çay

soda nasıl etkiler

Sodyum bikarbonat veya sadece kabartma tozu, "mutfak tıbbına" düşkün olanlar için belki de en çok saygı duyulan ilaçtır. Kesinlikle herhangi bir yara ile tedavi edilir: ağızdan alınır, banyolara eklenir, gargara ve hatta enjeksiyonlar için bir çözelti yapılır.

Soda tek başına gücü artırmaya yardımcı olmaz. Ancak, ona büyülü özelliklerin atfedilmesi boşuna değildir - düzenli olarak soda alırsanız, vücudun genel durumu gerçekten iyileşir. Mikroplar ölür, iltihap azalır, bu genital bölgeyi de etkiler.

Yerel soda uygulamasının yardımcı olacağını bir yerde okursanız - buna inanmayın. Sodyum bikarbonatın sihirli yetenekleri genellikle fazla tahmin edilir, ancak olası kuruluk ve tahrişi abartmak zordur.

Güne bir çay kaşığının ucuna az miktarda soda eklenmiş bir bardak su ile başlayın. Tamamen eriyene kadar karıştırın, aksi takdirde midede "tıslama reaksiyonu" devam edecek, mide ekşimesi ve hoş olmayan geğirme olacaktır.

zencefil ne işe yarar

Zencefil, erkeklerde gücü artırmanın bir yolu olarak zaten belirtilmişti, ancak ayrı bir hikayeyi hak ediyor. Kompozisyon birçok ilginç şey içerir - amino asitler, vitaminler, asitler. Gingerol özel bir rol oynar - kan damarlarını genişleten bir element. Üstelik bu oldukça hızlı gerçekleşir: Akşam yemeğinde biraz zencefil yerseniz, gece daha ilginç olacaktır.

Tentür veya kaynatma yapabilir, kurutulmuş, ezilmiş veya taze kök satın alabilirsiniz. Zencefil sıcak çayla iyi gider, özellikle kışın içilmesi çok keyiflidir.

gücü artırmak için zencefil kökü

Erkek Gücünü Geliştirmek İçin Egzersizler

Zorluklar henüz rahatsız etmese bile, güç için özel egzersizler yapılmalıdır. Erkek sağlığının doğrudan bağlı olduğu kasık-koksigeal kası çalıştırırlar. Bu kasın nerede olduğunu adından tahmin etmek zor değil.

Adım 1. LMB'yi bulmak ve hissetmek için idrara çıkma sırasında akışı durdurmanız gerekir - hemen gerilir, karıştırmak mümkün olmayacaktır. Bir kez kası bulduğunuzda, onunla nasıl çalışacağınız netleşir. Her idrara çıkma sırasında, iki veya üç kez birkaç saniye durmaya çalışın.

Adım 2. Önceki tekniğe hakim olduğunuzda, idrara çıkmadan uygulamaya başlayın, herhangi bir zamanda herhangi bir yerde LMB'yi süzün ve gevşetin.

Adım 3. Erkekler için ana doktorun egzersizi, pubococcygeus kasının yavaş ve pürüzsüz gerginliğidir. Birkaç saniye sürmelidir, her durumda, çok hızlı yapmayın. Bu tekniğe hakim olduktan sonra, egzersizin zorluğunu artırın.

Adım 4. Karmaşıklığın bir sonraki aşaması aşağıdaki gibidir: kası hafifçe gerin ve birkaç saniye bir pozisyonda durun. Ardından voltajı tekrar artırın ve durdurun. Mümkünse 5-6 kez veya daha fazla tekrarlayın. Ana şey, bir kez kası zayıflatmadan bu merdiveni tırmanmaktır. Yani, sadece yukarı.

Her şey doğru yapılırsa, bir noktada voltajı artıracak hiçbir yer olmadığını göreceksiniz. Ardından tamamen rahatlayana kadar aynı teknolojiyi kullanarak aşağı inmeye başlayın.

Egzersiz günde birkaç dakikanızı alacak ve sonuç sizi şaşırtacak. Evet, diğer eğitimlerde olduğu gibi hemen fark edilmeyecektir. Ancak sonuç yüksek kaliteli ve süreç acısız.

Erkek hastalıklarının önlenmesinde tartışmasız lider prostat masajıdır. Büyük olasılıkla, bu fikir hakkında da hevesli değilsiniz (neden, bu arada, denemediyseniz? ), ancak gerçeklerle tartışamazsınız, yöntemin etkinliği kanıtlanmıştır. Aslında, modern cihazlar prostata sadece ağrısız değil, aynı zamanda çok hoş bir şekilde masaj yapmanıza izin verir, çünkü bir erkek bu süreçten güçlü bir orgazm alır ve bu çok önemli, kendi başına. Prostatitin evde nasıl tedavi edileceğini bilmeniz gerekiyorsa, terapinin masajla başladığını unutmayın. Bu alandaki diğer hastalıklarda olduğu gibi. Sonuçları ortadan kaldırmaktan kaçınmak daha iyidir, yine de masaj yapmanız gerekir. Ardından, bu gece deneyebileceğiniz kendi kendine masaj teknikleri sunuyoruz. Ancak kendiniz masaj yapmaya hazır değilseniz, o zaman arkadaşınıza dönün, prostat masajıyla ilgili çeşitli video eğitimlerini izlemesine izin verin, böylece bu süreç ikiniz için de keyifli bir aşk oyunu olabilir.

Dairesel hareket tekniği

İlk seçenek, döndürme işlevine sahip bir cihaz kullanmaktır, masajın anatomik olarak şekillendirilmiş olması önemlidir. Rotasyon, prostat bezinin alanı boyunca yönlendirilen dairesel bir harekettir. Bu en rahat yöntemdir, etki sadece bez üzerinde olduğu için diğer her şey kendi haline bırakılır. Bu cihazın ana avantajı, sizi rahatsız edici bir pozisyon almaktan kurtaracak bir uzaktan kumandaya sahip olmasıdır. Masaj aletini anal kayganlaştırıcının üzerine yerleştirmeniz yeterlidir ve o sizin için her şeyi yapacaktır.

"Buraya Gel" Tekniği

Daha basit bir cihazda durabilir ve titreşimli statik bir model satın alabilirsiniz. Artıları aynı: rahat şekil ve yoğun uyarım. Ancak bu durumda cihaz bir bütün olarak hareket edecek veya daha doğrusu titreyecektir. Bu, bildiğiniz gibi 72 binden fazla sinir ucuna sahip olan rektum ve anüsün tüm alanını etkilediği için çok hoş bir his verir. İlk önce şunları hazırlamanız gerekir: iyi, yüksek kaliteli bir yağlayıcı - hiçbir şekilde vazelin veya dahası yağlı bir krem değil. Ardından, rahat bir pozisyon seçin, esnek olmanız gerekebilir. Tekniği sırt üstü yatarken yapmak en iyisidir. Duruş mümkün olduğunca rahat olmalıdır. Cihazı dairesel bir hareketle yavaşça yerleştiriyorsunuz, ardından "Buraya gel" tekniğini yapıyorsunuz yani masajı parmağınızla birisini işaret ediyor, size gelmesi için çağırıyormuş gibi kendinize doğru hareket ettiriyorsunuz, şu anda siz bacaklarınızı dizlerden bükmeniz gerekir.

Jackhammer Tekniği

Bir Alman üreticiden bir başka harika uyarıcı, bu fabrikadaki tüm oyuncaklar Almanya'da yapılır, 8 aşamalı kontrolden geçerler ve 2 yıl sınırsız garantiye sahiptirler. Yağlamadan sonra, oyuncağı yaklaşık 4-5 cm derinliğe kademeli olarak sokabilirsiniz (tüm erkeklerde prostatın yeri biraz değişebilir). Dokunmak için, istenen nokta biraz pürüzlü, onu bulmak özellikle zor değil. Masajın kendisi nazik bir uyarımdır. Ana şey, acı verici duyumlara izin vermemektir, olmamalıdır. Ayrıca sırt üstü yatarsınız ve tekniği uygularsınız - bezi maksimum düzeyde etkileyen küçük bir genlikle hızlı yukarı doğru itmelerle. Masaj, eylemlerinde gerçekten bir inşaat matkabı gibi görünüyor.

Penisinize dokunmadan bile en güçlü orgazmı yakalarsanız şaşırmayın, çünkü prostat bir erkekte zevkten sorumlu ikinci erojen bölgedir. Bu arada, bu bölgenin masajı sadece hastalıklardan kaçınmanıza değil, aynı zamanda erkek gücünüzü uzun yıllar uzatmanıza da izin verecektir. Kadınınızı bu sürece bağlayın, ilişkinizi çeşitlendirecek ve tutkuyu uyandırmasına yardımcı olacaktır.

Er ya da geç seks ile ilgili sorunlar her erkekte başlar, onlardan kaçınmak imkansızdır. Ancak, ilk "çanlar" çoktan başlamış olsa bile, bu anı yaşlılığa kadar erteleyebilir veya akut fazı önleyebilirsiniz. Kısacası, görünüm iyidir. Ne kadar gerçekçi oldukları size kalmış.

Adımlarla ilgili bir eylem kılavuzu ve ayrıntılı talimatlar aldınız - bu bilgileri elden çıkarmak için kalır. Özel egzersizler, düzenli prostat masajı, normal bir diyet ve sağlıklı otlar, erkek gücünü korumak için basit ve son derece etkili önlemlerdir. Bir alışkanlığın oluşması 21 gün sürer - bu süre içinde dayanmaya ve gol atmamaya çalışın. Sonraki çok daha kolay olacak!